Vývar

Co je to VýVar?


Originální blogová záležitost. Nečekané propojení VÝchovy a VAŘení, neboť jak všichni víme „láska prochází žaludkem“. A to i ta rodičovská. Každý měsíc nový recept, nové aktuální téma a živé povídání kořeněné útulnou atmosférou a zábavným odlehčením. Aby vaše výchova měla štávu a byla řádně vypečená!

 

Co vám vývar přináší

Videa

V našich videích se nejen naučíte vařit fantastické recepty, ale také se dozvíte mnoho zajímavého o výchově dětí, partnerství a osobním rozvoji. Prostě, když se to správně namíchá tak to chutná božsky.

Recepty

Mamaste pro vás připravuje jednoduché recepty, které vám ušetří čas a navíc můžete bez obav do vaření zapojit i ty nejmenší kuchtíky. Neváhejte je vyzkoušet.

Tipy

Vynalézt kolo byl skvělý nápad. Někdy stačí jen jednoduchá věc, aby se mnoho věcí změnilo k lepšímu. Mamaste vám pravidelně přináší drobné tipy jak na to.

Staň se součástí Mamaste

LOLA AGNI

 Naše šéfkuchařka je vyjímečná žena mnoha talentů. O tom, že vaření je jejím koníčkem a vášní, vás přesvědčí hned první sousto. Její kuchyně je silně návyková a garantujeme, že si vždy budete chtít přidat. Pod rukama J. se rodí nejen vynikající pokrmy, ale také nádherná umělecká díla. Originální kousky nábytku tvořené s láskou a hlubokou životní filosofií vás doslova očarují.

J. o Lola Agni

Na počátku se zrodila nutkavá a stále se mi vracející myšlenka vytvoření originálního uměleckého výtvarně pojatého nábytku, který by v sobě ukrýval symboliku ozdravující energie pocházející z dávných Tibetských a Egyptských učení, které byly předány lidstvu jako léčivý systém. Název vznikl spojením jména LOLA a slova AGNI dle sanskrtu znamenající "věčný oheň" jako symbol silné energie, přinášející velký zdroj tepla, světla a lásky. Na tyto indicie navazuje i samotná pečeť loga, která jako kovový podpis zdobí každý soliter.  Nábytek vzniká v dílně českého řemeslníka truhláře a kováře. Jako realizovaná myšlenka a vize designérky, která pak zdobí ohnivou kresbou jednotlivé solitery. Zrodí se spojením živého materiálu, jemných doteků pečujících rukou a uměleckých nástrojů. Každý kus má svou originální podobu výtvarného obrazu a je pojmenován jménem Anděla. Jméno je pak uvedeno spolu s poselstvím i v rodném listě a stává se součástí každého kusu nábytku. Některé kusy zdobím kovanou ocelí, někdy v povrchové úpravě černého hvězdného prachu. Ke zdobení a k harmonizaci jednotlivých kusů často používám také polodrahokamy jako např. Ametyst, růženín, křišťál, onyx. Posláním projektu uměleckého nábytku LOLA AGNI by J je přinést do vašeho prostoru originální živý kus nábytku, který byl určený jen vám. Věřím, že společně s ním vstoupí do vašeho domu pozitivní ozdravná andělská energie.

S láskou J.