Profily

Jsme ženy, které se inspirovány jedinečnou myšlenkou rozhodly překročit vlastní stín. Uvěřily jsme, že to co děláme má smysl a tak nám nezbylo než zahodit ostych, strach a pustit se do tvorby mamaste se vším všudy. S maximální profesionalitou, jedinečností a životní vášní.

 

MICHAELA KÖSZEGI (LIŠKOVÁ)

Je akreditovaná profesionální koučka (certifikace ICF). Pracuje s dospělými, dětmi, i celými rodinami, také se sportovci a organizacemi. Je absolventkou dlouhodobého sebezkušenostního psychoterapeutického výcviku (institut PCA). V roce 2007 absolvovala workshop Děti v terapii (Gestalt terapie) vedený Christiane Steven, PhD. V roce 2005 absolvovala kurz pro domácí konzultanty projektu Portage (Ranná intervence, služba pro děti s mentálním a kombinovaným postižením v raném věku a jejich rodiny) a v roce 2003 odborný kurz Behavioral observation of parent-infant interaction as a tool for early detection and prevention of disorders of behvioral regulation and parent-infant relationships in infancy ( raný vztah matka-dítě) pod vedením Prof. MUDr. Mechtild Papousek. V letech 2000 - 2010 se věnovala studiu na FF UK obor psychologie. Je zakladatelkou školičky Westernového ježdění a milující matkou.

 

KLÁRA MARUŠINCOVÁ (VOTAVOVÁ)

Je dětská psycholožka a vášnivá podnikatelka. V roce 2012 - 2013 působila jako psycholožka v poradně rodinného centra Pexeso. Od roku 2010 lektoruje semináře pro rodiče a pedagogy. V roce 2011 založila soukromou dětskou školičku Velíček. V roce 2010 založila soukromou psychologickou poradnu pro cizince. Je absolventkou dlouhodobého sebezkušenostního psychoterapeutického výcviku Institutu PCA. V letech 2006 - 2008 absolvovala dvouletý sebezkušenostní výcvik v Paliativní péči o děti a dospívající (Plamienok, Bratislava). V roce 2005 - 2006 působila jako asistentka v psychologické poradně v Madridu ve Španělsku. Hovoří plynně anglicky a španělsky. Je hrdou maminkou dvou krásných a jedinečných kluků.