Konzultace

Celá myšlenka mamaste vznikla z naší poradenské praxe, kdy rodiče přicházeli se svými starostmi až, když byla jejich situace vyhrocená. Pochopili jsme, jak těžké je někdy dojít si pro vyslechnutí či pro radu do poradny. Jako rodiče stále čekáme, že se to "nějak" zlepší, že to přejde. A pak se vše zamotá. Žádná pochybnost není příliš malá na to, abyste se o ní poradili. Právě proto jsme otevřeli dveře našich poradenských místností a vykročili směrem k vám. Nemusíte tedy čekat až bude problém dostatečně veliký! Obraťte se na nás jakmile bude třeba a kdykoliv bude třeba. Jsme tu pro Vás.

 

4 KROKY K VAŠÍ SKYPE KONZULTACI

1) Pošlete email Klárce nebo Míše se zájmem o konzultaci a časem, který vám vyhovuje.

2) Odpovíme vám do druhého dne s potvrzením času a informací o platbě (cena 45 minutové konzultace je 400 Kč).

3) Před samotnou konzultací vám ještě znovu potvrdíme váš čas a přijetí platby. Zašleme vám i skype ID, na které můžete zavolat.

4) Udělejte si čas a prostor, kde vás nebude nikdo rušit. Uvařte si čajík či kávu a zavolejte. Jednoduše a bez obav. Budeme s vámi.

MÍŠA

Pracuji s dětmi různého věku a doprovázím rodiny řadou životních situací. Poskytuji podporu a odbornou pomoc dětem a rodičům např. při řešení potíží s učením, se zařazením do kolektivu, procházejícími rozvodem. Věnuji se koučování dětí i dospělých. Můžeme společně nalézt cestu k rozvoji vlastních talentů, větší pracovní spokojenosti a pozitivní životní změně.

KLÁRA

Je pro mne inspirativní a naplňující sdílet s rodiči výchovné výzvy s těmi nejmenšími od narození až po maldší školní věk. Nesmírně důležité je pro mne věnovat se rodinám v rozvodových situacích a s partnerskými problémy. Nabízím odbornou psychologickou pomoc. S maximální citlivostí a otevřeností.


Konzultace u Míši si můžete objednat v následujících termínech na e-mailu misa@mamaste.cz.

Po 10:00 - 14:00
Út  10:00-  13:00

Konzultace u Klárky si můžete objednat v následujících termínech na e-mailu klarka@mamaste.cz.

Po 9:00 - 12:00

Čt 18:00 - 20:00

Pá  9:00 - 13:00